İşte Benim Ailem

Babam Annem

Babam; Sertaç İkizceli. 37 yaşında. İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu. Stanford'da master yapmış. Sahibi olduğu SetuP Bilgisayar'da internet ve bilgisayar programları yapıyor. Evli ve bir çocuk babası. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyor.

Annem; Tuğba İkizceli. Bayanların yaşı söylenmezmiş. Bu nedenle söylemedi. Babamla birlikte çalışıyor. Evli ve bir çocuk annesi. Babamla bir sürü ortak yanları var. En önemlisi ikisi de aynı tarihte evlenmişler. Ben sordum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilemiyormuş.

 

 

Büyükbabam Dedem

Ahmet İkizceli. 1941 yılında Gaziantep'te doğmuş. İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisinden mezun. Emekli Mali Müşavir. Ortadoğu ve Balkanların en iyi çiğköfte uzmanı.

 

İmran Özkan. 1943 yılında İstanbul'da doğmuş. Babamı tavlada yenmeyi bir türlü başaramıyor. Sosyete Terzisi

 

Amcam Anneannem

Aşkın İkizceli. 1975 yılında İstanbul'da doğmuş. Bana çektiği iddia ediliyor. Vatan borcunu ödüyor. O şimdi asker... ...di artık geldi..

Nuran Özkan. 1949 yılında İstanbul'da doğmuş. Sürekli yaramazlık yapmama rağmen onu bir türlü sinirlendiremiyorum. Börek denince akla gelen tek isim.

 

Büyük Teyzem

Büyük Teyzoş, Esra Özkan. 1976 yılında İstanbul'da doğmuş. İstanbul Üniversitesinde Dekanlık yapıyor.. pardon dekanlıkta çalışıyor. O bir 657.

 

Küçük Teyzem

Sena Özkan, 1984 yılında İstanbul'da doğmuş. Teyzem dediğime bakmayın o benim arkadaşım. İstanbul Üniversitesinde okuyor.. Çok çalışkan   ...bana çekmiş.

  

Sizleri Çok Seviyorum.


Hoşgeldiniz | Ben | Ailem | Arkadaşlarım | Resim Albümüm
Sanal Arkadaş | Murphy Kanunları